wirtualny adres dla firmy? Warszawa

Dlaczego powinieneś mieć wirtualny adres dla firmy? Warszawa 

Posiadanie adresu służbowego (a nie tylko adresu domowego), służbowego numeru telefonu (zamiast numeru telefonu komórkowego lub domowego) oraz profesjonalnej przestrzeni do spotkań z klientami (a nie w domu czy w lokalnej kawiarni) sprawia wrażenie że Twoja mała firma jest profesjonalna, ma ugruntowaną pozycję i ostatecznie jest godna zaufania.

Dedykowane usługi

Jeśli zdecydujesz się na pakiet wirtualnego biura biurokamienica.pl, który obejmuje usługę odpowiadania na telefon w call center prowadzonym przez twojego dostawcę, może się okazać, że zaoszczędzisz dużo czasu, który zwykle spędzasz na odbieraniu połączeń. Nie wspominając o tym, że usługi komunikacyjne, takie jak wideokonferencje, które wynajmujesz, będą prawdopodobnie bardziej niezawodne i spójne pod względem jakości niż te, z których można korzystać za darmo przez Internet.

Posiadanie wirtualnego biura oznacza, że nie jesteś przywiązany do jednej lokalizacji, ponieważ zasadniczo Twoje wirtualne biuro może znajdować się gdziekolwiek jesteś, o ile masz przy sobie potrzebne urządzenia. Oznacza to, że elastyczność Twoich godzin pracy jest pod Twoją kontrolą, a inne ważne obowiązki nie muszą odchodzić na dalszy plan – ani powstrzymywać Cię od pracy. Na przykład, jeśli musisz wyjść do szkoły o 15:00, możesz to zrobić, nie przerywając odbierania telefonów i e-maili od klientów.

Wydajność

Mniej czasu spędzonego na dojazdach do biura (co w niektórych miastach może zająć kilka godzin) oznacza więcej czasu na pracę nad swoim biznesem. Podobnie w przypadku wirtualnego biura możesz znaleźć miejsce do pracy, które odpowiada Twoim potrzebom i sprzyja produktywności. Oczywiście drugą stroną tego jest to, że Twój dom lub wybrana przestrzeń publiczna może oferować więcej rozpraszaczy niż biuro. Kluczem jest wiedzieć, jak je ignorować i pozostać skupionym – lub, oczywiście, po prostu znaleźć inne miejsce do pracy.

Wirtualne biura nie są wyłącznie domeną jednoosobowych działalności gospodarczych i samotnych przedsiębiorców – możliwe jest również zarządzanie zespołem pracowników zdalnych za pośrednictwem wirtualnego biura. Obecnie oczekiwania pracowników wobec pracodawców zmieniają się, a możliwość elastycznej pracy – w wybranym przez siebie miejscu i w godzinach dopasowanych do innych zobowiązań – staje się coraz bardziej ceniona wśród pracowników. Wynajmując wirtualne biuro dla swojej firmy, zamiast umieszczać zespół w jednym miejscu, oferujesz tę korzyść swoim pracownikom.